niedziela, 25 sierpnia 2019

Agnieszka Steur - Wojna w Jangblizji - We wnętrzu.

 Okładka książki Wojna w Jangblizji. We wnętrzu

Moi Drodzy Czytelnicy - przypominam recenzję książki, która wzbudziła we mnie wielkie  emocje, podobnie jak cała Trylogia. 
Wojna w Jangblizji - We Wnętrzu - to trzecia część trylogii o przygodach jangblizjańskich przyjaciół. Agnieszka Steur jest moją dobrą przyjaciółką internetową, polską pisarką mieszkającą na co dzień w Holandii. Jest zasłużona dla tamtejszej polskiej Polonii. Książka dotarła do mnie przed nowym rokiem w 2017 roku, a pochłonąłem ją w dwa dni. PS. Agnieszko, mam nadzieję, że spotkanie dojdzie wreszcie do skutku !
Wojna się kończy. Osoby winne zostają zamknięte w wieżach. Opowieść Agnieszki jest niezwykle klimatyczna, można ją odczytywać na różnych poziomach. Najlepiej mi się ją czytało na nowiu księżyca. Agnieszka operuje niezwykle precyzyjnym piórem. Pełna ciepła, wyważona narracja zapewni Wam moi drodzy czytelnicy prawdziwy relaks przy lekturze. Agnieszka słynie z walki o tolerancję, takie były jej dwie poprzednie książki, utrzymane w tym klimacie. Ja czytając We wnętrzu miałem przed oczyma obraz pewnego pagórka położonego dwa kilometry za moim miasteczkiem.

Agnieszko, chwała Ci za to co czynisz! Propagujesz tolerancję, równość, braterstwo. Twoje książki są pełne pacyfizmu i mają bardzo głęboki humanitarny przekaz.

Polecam Wam tę książkę jak i całą Trylogię.

18 komentarzy:

 1. Post-apo z przesłaniem. Brzmi jak cenna powieść.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też polecam całą tę trylogię. Jest rewelacyjna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na książkę zwrócę uwagę, zwłaszcza że propaguje tak ważne wartości a Wam z całego serca życzę spotkania :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie przeczytam ten cykl w wolnym czasie :D
  Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniała trylogia. Także zaskarbiła sobie moje serce.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeszcze nie miałam okazji czytać książek tej autorki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Z jednej strony nie moje klimaty, z drugiej - opis intryguje,

  OdpowiedzUsuń