czwartek, 19 września 2019

Mitch Albom - Kolejna osoba, którą spotkamy w niebie.

Okładka książki Kolejna osoba, którą spotkamy w niebie Książkę wypożyczyłem w mojej ulubionej Bibliotece za rogiem. Jej lektura zajęła mi tylko jeden dzień ! Jest to kontynuacja bestsellerowej powieści "Pięć osób, które spotkamy w niebie". Jest to piękna opowieść. Piękna, to mało powiedziane. Lektura wciąga bardzo ale to bardzo i jest idealna na jesienne wieczory z kubkiem kawy czy kakao w ręku. A oto opis z tyłu okładki:

Kolejna osoba, którą spotkamy w Niebie,  - opowiada historię Annie - dziewczynki, którą bohater pierwszej powieści , Eddie, uratował, poświęcając swoje życie, co rozpoczęło jego niesamowitą podróż w niebie. Po latach Eddie i Annie znów się spotykają. Annie ginie w wypadku i tym razem to Eddie będzie jedną z pięciu osób, która naucza ją, że każde życie ludzkie ma sens, a każde zakończenie jest również początkiem czegoś nowego.

Polecam tę książkę na chłodne jesienne i zimowe wieczory. Zatopicie się w lekturze bez dna. Bardzo optymistyczna opowieść, która w dzisiejszych, niespokojnych czasach przywraca równowagę ducha. Serdecznie polecam !

20 komentarzy:

 1. Książka idealna na nadchodzącą jesień :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Skoro przywraca spokój i równowagę ducha, to ja chętnie przeczytam. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaintrygowała mnie ta książka i chętnie poznam ją bliżej, jeśli nadarzy się okazja.

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka wydaje się być naprawdę fajna. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Optymistyczne lektury zawsze się przydadzą. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jesień mamy, idzie zima, więc lektura idealna... jeszcze tylko kakao!

  OdpowiedzUsuń