czwartek, 29 marca 2018

Andzrej Brodziak - Gwiazdy i Ty

źródło zdjęć   Gwiazdy i Ty:
Książkę przeczytałem w jedno popołudnie. Z Autorem miałem w 2008 roku kontakt mejlowy, gdy opisywałem mu jedną z technik medytacyjnych którą stosowałem. Autor jest profesorem Śląskiej Akademii Medycznej, jest profesorem interny.

Ideą książki jest zbadanie wpływu gwiazd na nasze życie. Co ciekawe, Autor uważa, że osoby nie znające pod naszą szerokością geograficzną poszczególnych gwiazdozbiorów (ich nazw i kształtów) są niczym analfabeci. Idea książki bardzo silnie odczytuje na czytelnika. Dla każdego znaku zodiaku są przewidziane osobne felietony.

I tak mamy przesłanie przewidziane dla osób urodzonych od znaku Ryb do znaku Barana. Książka jest niezwykła ciekawa i fascynująca, pochlania się ją jednym tchem. Bardzo piękne są fotografie, które tutaj zamieszczam .
m312.jpg (22463 bytes) Książkę zdecydowanie polecam wszystkim, którym piękno nocnego nieba jest nieobce. Tym bardziej, że zbliża się jutrzejsza pełnia księżyca. Jak wiemy, Wielkanoc w naszej tradycji obchodzi się w pierwszą Niedzielę po pierwszej wiosennej pełni księzyca. Gorąco zachęcam do lektury tej książeczki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz