niedziela, 10 czerwca 2018

Mini stosik biblioteczny.

Zachęcony przez innych, i kontynuując tradycję pierwszego bloga Imperium Lektur, pisanego pod nickiem prosperiusz, wracam do wrzucania zdjęć stosików. Oto zdobycze biblioteczne sprzed tygodnia. Philippa Gregory - jestem w końcu historykiem , i za namową Agnieszki z Krainy Czytania, już raz czyniłem podchody do tej książki. Teraz zamierzam ja przeczytać w całości. Philippa Gregory - Klątwa Tudorów. Druga książka z ministosiku to Bursztynowy rycerz autorstwa Katherine John. Uwielbiam bowiem i fantastykę i reportaż, i historię. A jutro kolejna wyprawa do biblioteki. Szkoda, że przespałem Noc Bibliotek. A czy Wy widzicie tu coś dla siebie ? Pozdrawiam w to gorące niedzielne przedpołudnie, jardian.

15 komentarzy:

 1. Życzę zatem owocnej lektury. Moje stosy książek się w ogóle nie zmniejszają.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja już przestałam walczyć z wielkością stosów książek, bo to walka z wiatrakami Kiedy cieszę się, że już się zmniejsza, za chwilę kurier puka z kolejną paczka. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dawno nie byłam w bibliotece, a szkoda, choć teraz, gdy mieszkam za granicą, taka wycieczka nie sprawiłaby mi już większej frajdy, bo nie czytam po angielsku, a niewielki jest tutaj wybór polskich książek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Też muszę wreszcie sięgnąć po tę autorkę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie czytałam tych książkę, ale jestem ciekawa co w sobie skrywają :)


  Obserwuję bloga i zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam wypożyczanie książek w bibliotece. Miłej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja również zaglądam od czasu do czasu do biblioteki. Stosik świetny, życzę miłej lektury. Sama znam zaledwie kilka książek pani Gregory, ale mam nadzieję nadrobić zaległości i poznać "Klątwę Tudorów".

  OdpowiedzUsuń
 8. Philippa Gregory kusi, muszę w koncu znaleźć na te książki czas...

  OdpowiedzUsuń
 9. Przeczytałam swego czasu bodajże 3 książki Philippy Gregory, ale tej akurat nie. Chętnie jednak po nią kiedyś sięgnę, bo dobrze wspominam tamte pozycje. :)

  OdpowiedzUsuń